B82787C0104H002
MFR.Part #
B82787C0104H002
JLCPCB Part #
C2662358
Package
SMD-4P,4.5x3.2mm
Description
-40℃~+150℃ 100uH@100kHz 10MΩ 150mA 2 2Ω 5.8kΩ@10MHz 50V SMD-4P,4.5x3.2mm Common Mode Filters ROHS