B82734R2172B030
MFR.Part #
B82734R2172B030
JLCPCB Part #
C1534122
Package
Plugin
Description
1.5kV 1.7A 2 250V 250V 27mH@10kHz 320mΩ 插件 Common Mode Filters ROHS