B82732R2222B030
MFR.Part #
B82732R2222B030
JLCPCB Part #
C1535052
Package
Plugin
Description
-40℃~+125℃ 110mΩ 2 2.2A 250V 3.3mH@10kHz 插件 Common Mode Filters ROHS