B82731M2901A030
MFR.Part #
B82731M2901A030
JLCPCB Part #
C1534100
Package
Plugin
Description
-40℃~+125℃ 1.5kV 15mH@10kHz 2 250V 250V 600mΩ 900mA 插件 Common Mode Filters ROHS