B82726S2203A020
MFR.Part #
B82726S2203A020
JLCPCB Part #
C1534260
Package
Plugin
Description
-40℃~+125℃ 1.6mH@10kHz 2 20A 250V 4.5mΩ 插件 Common Mode Filters ROHS