B82724J8432N040
MFR.Part #
B82724J8432N040
JLCPCB Part #
C1534377
Package
Plugin
Description
-40℃~+125℃ 2 250V 4.3A 40mΩ 6.8mH@10kHz 800V 插件 Common Mode Filters ROHS