B82559B6682A027
MFR.Part #
B82559B6682A027
JLCPCB Part #
C1512980
Package
SMD-3P,27.8x25.8mm
Description
1.66mΩ 34.5A 44A 6.8uH AEC-Q200 ±10% SMD-3P,27.8x25.8mm Power Inductors ROHS