B82496C3221J000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B82496C3221J000
JLCPCB Part #
C1329971
Package
0603
Description
110mA 220nH 7Ω AEC-Q200 ±5% 0603 Power Inductors ROHS