B82477R4154M100
MFR.Part #
B82477R4154M100
JLCPCB Part #
C2045717
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.9A 150uH 175mΩ 2.4A AEC-Q200 ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS