B82472P6223M000
MFR.Part #
B82472P6223M000
JLCPCB Part #
C6398172
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
1.3A 22uH 91mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS