B82464P4223M000
MFR.Part #
B82464P4223M000
JLCPCB Part #
C2047191
Package
SMD,10.4x10.4mm
Description
2.25A 2.5A 22uH 52mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,10.4x10.4mm Power Inductors ROHS