B82462G4683M000
MFR.Part #
B82462G4683M000
JLCPCB Part #
C1329542
Package
SMD,6.3x6.3mm
Description
410mΩ 500mA 650mA 68uH AEC-Q200 ±20% SMD,6.3x6.3mm Power Inductors ROHS