B82462G4103M000
MFR.Part #
B82462G4103M000
JLCPCB Part #
C2041827
Package
SMD,6.3x6.3mm
Description
1.3A 1.5A 10uH 62mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,6.3x6.3mm Power Inductors ROHS