B82450A1084C
MFR.Part #
B82450A1084C
JLCPCB Part #
C598660
Package
1210
Description
1.08mH 15@125kHz 2.5MHz 35Ω AEC-Q200 ±5% 1210 Inductors (SMD) ROHS