B82442T1332K000
MFR.Part #
B82442T1332K000
JLCPCB Part #
C3221469
Package
SMD,5x5.6mm
Description
2.46A 3.3uH 46mΩ 5.2A AEC-Q200 ±10% SMD,5x5.6mm Power Inductors ROHS