B82442T1106K000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B82442T1106K000
JLCPCB Part #
C3222782
Package
SMD,5x5.6mm
Description
10mH 110mA 112Ω 46mA AEC-Q200 ±10% SMD,5x5.6mm Power Inductors ROHS