B82432C1272K000
MFR.Part #
B82432C1272K000
JLCPCB Part #
C2050676
Package
1812
Description
2.7uH 40@7.96MHz 450mA 490mΩ 75MHz ±10% 1812 Inductors (SMD) ROHS