B82432C1182K000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B82432C1182K000
JLCPCB Part #
C7084658
Package
1812
Description
1.8uH 410mΩ 490mA AEC-Q200 ±10% 1812 Power Inductors ROHS