B82432C1152K000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B82432C1152K000
JLCPCB Part #
C2050687
Package
1812
Description
1.5uH 120MHz 350mΩ 40@7.96MHz 535mA ±10% 1812 Inductors (SMD) ROHS