B82422A1103J108
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B82422A1103J108
JLCPCB Part #
C2049839
Package
1210
Description
1.6Ω 10uH 180mA AEC-Q200 ±5% 1210 Power Inductors ROHS