B82144F2393J000
MFR.Part #
B82144F2393J000
JLCPCB Part #
C2045129
Package
Plugin,D6.5xL9.2mm
Description
1.5A 250mΩ 39uH 40@0.252MHz 8.5MHz Color Band Inductor ±5% 插件,D6.5xL9.2mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS