B82144B2393J000
MFR.Part #
B82144B2393J000
JLCPCB Part #
C2046936
Package
Plugin,P=5mm
Description
1.5A 1.5A 250mΩ 39uH ±5% 插件,P=5mm Power Inductors ROHS