B82144B2332K000
MFR.Part #
B82144B2332K000
JLCPCB Part #
C1330916
Package
Plugin,P=5mm
Description
3.3uH 3.5A 5A 65mΩ ±10% 插件,P=5mm Power Inductors ROHS