B82144B2123K000
MFR.Part #
B82144B2123K000
JLCPCB Part #
C2046698
Package
Plugin,P=5mm
Description
12uH 130mΩ 2.4A 2.65A ±10% 插件,P=5mm Power Inductors ROHS