B82144A2224J000
MFR.Part #
B82144A2224J000
JLCPCB Part #
C2041726
Package
Plugin,D5.2xL12mm
Description
1.6Ω 2.4MHz 220uH 400mA 50@0.796MHz Color Band Inductor ±5% 插件,D5.2xL12mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS