B82141A1563K009
MFR.Part #
B82141A1563K009
JLCPCB Part #
C1333616
Package
Plugin,D3xL6.8mm
Description
195mA 2.6Ω 55@2.52MHz 56uH 6.8MHz Color Band Inductor ±10% 插件,D3xL6.8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS