B82141A1473J000
MFR.Part #
B82141A1473J000
JLCPCB Part #
C2044917
Package
Plugin,D3xL6.8mm
Description
2.4Ω 200mA 47uH 55@2.52MHz 7.7MHz Color Band Inductor ±5% 插件,D3xL6.8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS