B82141A1472J000
MFR.Part #
B82141A1472J000
JLCPCB Part #
C2049282
Package
Plugin,D3xL6.8mm
Description
360mΩ 4.7uH 50@7.96MHz 530mA 60MHz Color Band Inductor ±5% 插件,D3xL6.8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS