B82141A1183K009
MFR.Part #
B82141A1183K009
JLCPCB Part #
C1333961
Package
Plugin,D3xL6.8mm
Description
14MHz 18uH 350mA 55@2.52MHz 810mΩ Color Band Inductor ±10% 插件,D3xL6.8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS