B82131A5151M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B82131A5151M000
JLCPCB Part #
C2045154
Package
Plugin,D5xL15mm
Description
11Ω 150mA 22MHz 80uH ±20% 插件,D5xL15mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS