B81123C1103M189
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B81123C1103M189
JLCPCB Part #
C3296034
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 10nF 500V Y1 ±20% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS