B78148S1123K000
MFR.Part #
B78148S1123K000
JLCPCB Part #
C2049767
Package
Plugin,P=5mm
Description
12uH 30MHz 550mΩ 650mA 70@2.52MHz ±10% 插件,P=5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS