B78148E1332K009
MFR.Part #
B78148E1332K009
JLCPCB Part #
C1333596
Package
Plugin,P=5mm
Description
3.05A 3.25A 3.3uH 45@7.96MHz 73mΩ 75MHz Color Band Inductor ±10% 插件,P=5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS