B78148E1222K009
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B78148E1222K009
JLCPCB Part #
C17554067
Package
Plugin,D4xL9.5mm
Description
150MHz 2.2uH 3.4A 4A 50@1MHz 57mΩ ±10% Plugin,D4xL9.5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS