B78108S1683J000
MFR.Part #
B78108S1683J000
JLCPCB Part #
C1330738
Package
Plugin,D4xL9.2mm
Description
1.35Ω 40@2.52MHz 410mA 6.5MHz 68uH Color Band Inductor ±5% 插件,D4xL9.2mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS