B78108S1393K000
MFR.Part #
B78108S1393K000
JLCPCB Part #
C17632676
Package
Plugin,D4xL9.2mm
Description
1.02Ω 39uH 470mA 50@2.52MHz 8MHz ±10% Plugin,D4xL9.2mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS