B78108S1153J000
MFR.Part #
B78108S1153J000
JLCPCB Part #
C2049861
Package
Plugin,D4xL9.2mm
Description
15uH 20MHz 600mΩ 60@2.52MHz 610mA Color Band Inductor ±5% 插件,D4xL9.2mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS