B78108S1123J009
MFR.Part #
B78108S1123J009
JLCPCB Part #
C1333595
Package
Plugin,D4xL9.2mm
Description
12uH 30MHz 550mΩ 650mA 70@2.52MHz Color Band Inductor ±5% 插件,D4xL9.2mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS