B78108E1683J009
MFR.Part #
B78108E1683J009
JLCPCB Part #
C17247333
Package
Plugin,D4xL9.5mm
Description
45@796kHz 6.5MHz 68uH 720mA 780mA 900mΩ ±5% Plugin,D4xL9.5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS