B78108E1471M009
MFR.Part #
B78108E1471M009
JLCPCB Part #
C1331735
Package
Plugin,D4xL9.5mm
Description
27mΩ 400MHz 470nH 5A 60@7.96MHz 8.5A Color Band Inductor ±20% 插件,D4xL9.5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS