B78108E1331M009
MFR.Part #
B78108E1331M009
JLCPCB Part #
C1332216
Package
Plugin,D4xL9.5mm
Description
10.1A 23mΩ 330nH 480MHz 5.3A 60@7.96MHz Color Band Inductor ±20% 插件,D4xL9.5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS