B74121G0200M060
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B74121G0200M060
JLCPCB Part #
C20344324
Package
0201
Description
-40℃~+125℃ 1 20V 20nA 22V 32V 5.3pF Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS 0201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS