B72660M0950K072
MFR.Part #
B72660M0950K072
JLCPCB Part #
C211152
Package
SMD,10x8mm
Description
1.2kA 125V 150V 260pF@1kHz 7.6J 95V SMD,10x8mm Varistors ROHS