B72650M0350K072
MFR.Part #
B72650M0350K072
JLCPCB Part #
C211111
Package
SMD,3.2x2.5mm
Description
1.1J 100A 35V 45V 56V 620pF@1kHz SMD,3.2x2.5mm Varistors ROHS