B72520E0300K062
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B72520E0300K062
JLCPCB Part #
C210912
Package
1206
Description
1.1J 200A 30V 38V 47V 500pF@1kHz 1206 Varistors ROHS