B72250L0151K102
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B72250L0151K102
JLCPCB Part #
C1529758
Package
Plugin
Description
1.5W 150V 200V 240V 395V 570J 75kA 9.5nF@1kHz 插件 Varistors ROHS