B72220S0681K101
MFR.Part #
B72220S0681K101
JLCPCB Part #
C125582
Package
Plugin,P=10mm
Description
1.1kV 1.815kV 10mm 1W 250J 340pF@1kHz 6.5kA 680V 895V 插件,P=10mm Varistors ROHS