B72220S0511K101V87
MFR.Part #
B72220S0511K101V87
JLCPCB Part #
C125576
Package
Plugin,P=10mm
Description
1.355kV 10mm 190J 1W 460pF@1kHz 510V 6.5kA 670V 820V 插件,P=10mm Varistors ROHS