B72220S0421K101
MFR.Part #
B72220S0421K101
JLCPCB Part #
C125569
Package
Plugin,P=10mm
Description
1.12kV 10mm 175J 1W 420V 550pF@1kHz 560V 680V 8kA 插件,P=10mm Varistors ROHS