B72220S0301K101
MFR.Part #
B72220S0301K101
JLCPCB Part #
C125565
Package
Plugin,P=10mm
Description
173J 1W 300V 385V 470V 775V 780pF@1kHz 8kA 插件,P=10mm Varistors ROHS